İnşaat Taahhüt Hizmetleri

inşaat Taahhüt Hizmetleri Nedir?

İnşaat taahhüt hizmetlerinin temelinin yapı al-yap-sat oluşturmaktadır. Arsa alıp satmak, arsa alıp yapı inşa etmek, daire satın almak ve satmak, inşaatların tamamlanması ve satılması, tüzel ve gerçek kişilerle karşılıklı sözleşmelerin yapılması, kat karşılığı binaların inşası, yapımı ve teslimi, inşaat projeleri, restorasyon çalışmaları ve gayrimenkul satışı yapma inşaat taahhüt hizmetleri kapsamındadır.

İnşaat Taahhüt Hizmetlerimiz

İnşaat Taahhüt Hizmetleri kapsamında aşağıdaki 4 başlıkta yazılan şu hizmetler verilmektedir

İnşaat Taahhüdü

Kamu ve özel sektör ayrımı çerçevesinde yatırım yapan tarafın kim olduğuna bakılmaksızın inşaat projelerine ve ihale kural ile usullerine uygun bir şekilde oluşturulması inşaat taahhüt hizmetleri kapsamında ele alınmaktadır.

Anahtar Teslim İnşaat Taahhüdü

Anahtar teslim inşaat taahhüt hizmeti bütün iş ve işlemlerin inşaat firması ya da yetkili firma tarafından yürütülmesini ifade etmektedir. Üstelik yapıların fizibilite çalışmalarından projelendirimesine kadar olan mimarlık ve mühendislik gerektiren bütün konular tek bir elden gerçekleştirilir.

Projeli İnşaat Taahhüdü

Etüt çalışması, projenin yürütülmesi ve ruhsat işlemlerinin yatırımcı adına inşaat firması tarafından yapılmasıdır. Proje ve inşaat taahhüt hizmeti olarak yatırımcı kararlarının projelendirilmesi ve inşaat işleriyle birlikte yürütülmesi hizmetidir.

Aklınıza Takılan Her Türlü Konuda Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Uzman gayrimenkul danışmanlarımız tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Bize Yazın

Mesajınızı bırakın, biz sizi arayalım.


Müşteriler Neden Bizi Tercih Ediyor?

Çünkü Yaptığımız İşlerin Uzmanıyız

1
Farklı Sektör
1 %
Başarı Oranı
1
Yıllık Tecrübe
1 +
Profesyonel Çalışan

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak